.

.

Греење Подлога Microwavable, Freezable. Мускулите, Зглобовите, Вратот, Грбот, Болки Во Стомакот. Главоболки. Топло Ладно Кревети. Квадратна Форма Се Достапни На Амазон.

Греење Подлога Microwavable, Freezable. Мускулите, Зглобовите, Вратот, Грбот, Болки Во Стомакот. Главоболки. Топло

DEN 575.76
Залиха

Греење/ладење перница (КИВИ KOZY) чист памук, ориз пополнување.Микробранова или Замрзнување.Без батерии/приклучоци/кабли.Топла/ладна помош за тесни вратот//рамената/назад/глуждови/колковите/ ' рбетот.Здрав.Ергономски, Тежина создава Биоенергија исцелителна сила.Ладна терапија ( Киви Kooly) го намалува воспалението.Наизменични топла (Киви Kozy) & ладно (Kooly) терапија се зголемува циркулацијата, го забрзува заздравувањето.Имајте една Kooly трајно во замрзнувач.Олеснување за артритис, фибромијалгија, Raynaud непријатност.Топло до ладно кревети на зиморничав ноќи.Мускулите & заеднички вкочанетост, напнатост & стрес, менструални грчеви.Дарот што го држи на Давање!Креирано од Нов Зеланд медицинска сестра, јога инструктор.Доверени од Нов Зеланд семејства за идните генерации.Поддршка на малиот бизнис.Поддршка на жените во бизнисот!.Ние сме еколошки одговорна компанија - пратки испратени во кутии да се користи .Ткаенина off-прекини се донирани на училиштата. 3 Nanas го направија и донираа над 900 маски за болници, Ветеринар клиники, животно засолништа, NIH, USPS, Midwives, Наставниците, давателите на Здравствени услуги и основните работници, & BLM Демонстранти во Вашингтон, за време на Covid Пандемија.Памук перница/ориз пополнување.Долготрајни, погодно.Секој ER Доктор на Светиот Крст во Болница, Мериленд, е сопственик на Вратот Киви Kozy!По повеќе од 20 години во бизнис - корисници врати времето по време да го сподели Kozy е бенефиции со пријатели и семејството.Избрана Вашингтон Пост Стил Дел .Рачно изработени во САД.Произведени Без Суровост. 100% Природни.Biodegradable.Еколошки.

R

Избор на клиент