.

.

LiPengTaoHome Гира Полици Метал Челик Гира Складирање Стојат 3/5/6 Ниво на Тежина на Решетката за Тегови Тежина Стои Рамка Гира Рек Стојат (Боја : Бела, Големина : 6846113cm)

LiPengTaoHome Гира Полици Метал Челик Гира Складирање Стојат 3/5/6 Ниво на Тежина на Решетката за Тегови Тежина

DEN 2172.00
Залиха

● 【Високо-квалитетни материјали】 : Губење на Решетката е направен од високо-квалитет на челик, професионален дизајн, силна структура, силна носивоста; и обложени со трајни бела боени, анти- ' рѓа, издржливи и трајни. ● 【Отпорен на гребење и Безбедно】 : Секоја полица на Гира полици е дизајниран со пластични заштитни ракав за да се спречи оштетување на тегови.На дното е опремен со заштитни влошки за заштита на подот. ● 【Простор за заштеда на енергија】 : Гира Складирање Stand A тип дизајн, поделени во 3/5/6 подови, може да се смести во 6/10/12 тегови, заштеда на подот простор за најголема мера.Се справи и да ги чува тегови лесно. ● 【Широк спектар на примена】 : Гира решетката е погодна за се запишани во гимназиите, домашни спортски сали и канцеларии.Пак неуредна места за вежбање во уредни места за вежбање. ● 【По-продажбата на услугата】 : Ние придаваат големо значење на клиентите искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние сме среќни да помогнеме.Големина : 68*46*113cm | Боја : Бела.

R

Избор на клиент