.

.

Љубов Сон Двојно Куче, Мачка Чинии, од не ' Рѓосувачки Челик Куче Сад Мачка Храна Чинии и Вода со Автоматски Фидер Шише за Вода за Мали Средни Кучиња и Мачки

Љубов Сон Двојно Куче, Мачка Чинии, од не ' Рѓосувачки Челик Куче Сад Мачка Храна Чинии и Вода со Автоматски Фидер

DEN 357.60
Залиха

【Двојно Чаши со Автоматско Пиење Шише】 : 2 во 1 фидер сад дизајн,со автоматски вода сад, тоа ќе рефил на вода во садот автоматски да и помогне да се задржи водата исполнет и чисти без разлика дали сте дома или не. 【Безбедно и Nontoxic Материјал】 : Нерѓосувачки сад + PP сад база + нетоксични пластични шишиња.Заштитете го вашето домашно милениче здравје. 【Лесно да се Чисти】:нерѓосувачки челик садот се отстранува и лесно да се добие и чиста.На чинии имале подобар биде брзо печете или избриша чисти по секоја употреба (Мие еднаш неделно се препорачува). 【Погодна за Средни и Мали домашни Миленици】 : Ова двојно миленици сад е погодна за средни и мали домашни миленици или животни, што хранење полесно, со погодност за вас.Совршен избор за вашето домашно милениче е хранење. 【 Заменливи шише за вода】 : нашата вода сад шише за вода е заменливи, Погодна за секој пиење шише со дијаметар од 28mm на пазарот.

R

Избор на клиент