.

.

Borescope Инспекција Камера со Светлина, IP67 Водоотпорен Змија Endoscope Камера за Дуктус, Водоводни Цевки, е Тешко да се Стигне до Агли и Пукнатини, 4.3 Инчен LCD Екран Од 3,5 Метр

Borescope Инспекција Камера со Светлина, IP67 Водоотпорен Змија Endoscope Камера за Дуктус, Водоводни Цевки, е

DEN 719.76
Залиха

8мм borescope камера со 3.5 метри флексибилни сонда и IP67 водоотпорен дизајн, одлична за инспекција на прашина, е тешко да се стигне до агли и пукнатини.Моќ и да игра, нема потреба да се поврзе со телефон, без комплицирани прилагодувања со wi-fi или стан.Висок квалитет CMOS сензор и 6 LED светлата обезбедуваат добра визија за да се пука во темнина.Слика-во-слика и видео snapshooting функција им помогне на корисниците да се дијагностицира и да се евидентираат било грешка.Вклучува корисни додатоци (магнетни совет, огледало и јадица) за да го одблокирате цевковод со леснотија.Спецификации : Дијаметар на Камера : 8mm Сензор : CMOS Пиксели : 640*480 Водоотпорен Оценка : IP67 Екран : TFT LCD Дисплеј Големина : 4.3 инчи Резолуција : 480*272 Зум : 1.5 x / 2.0 x / 3.0 х / 4.0 x Слика Формат : .jpg LED Кол : 6 Power Набавка : 4*АА батерии (не се вклучени) Она што е во кутијата : 1 x Borescope Инспекција Камера 1 x Додаток Сет 1 x Складирање Торбичка 1 x Прирачник за Корисникот.

R

Избор на клиент