.

.

JYDQM Гроздобер Метални Легури Накит Кутија Прстен Trinket Случај Роденден на Божиќ Подарок Прстен Ѓердан Подарок Кутија Колекција

JYDQM Гроздобер Метални Легури Накит Кутија Прстен Trinket Случај Роденден на Божиќ Подарок Прстен Ѓердан Подарок

DEN 2721.60
Залиха

Големина : 5.5 x 5cm , Висина : 4.5 cm.Направени од високо-квалитет цинк легура, отпорни на ' рѓа,ниту избледи,практична и издржлива.Ентериерот е направен од меки кадифени, да обезбеди подобра заштита на вашиот накит и ги задржиме чиста.Мулти-цел : Тоа не е само накит, шминка кутија,но исто така многу убава декорација,направи вашиот дом повеќе убави.Добро натпревар во видови на места,погоден за ставање во вашата спална соба, вашиот гардеробер,и вашиот цртеж соба.Пристоен накит организирање кутија, држи вашиот гардеробер чисто и уредно.

R

Избор на клиент