.

.

2-Страна-Loofah-Назад-Scrubber & Бања-Сунѓери по-Туш-Букет: 1-Долга Рачка-Назад-Четка плус 2-Екстра-Големи 75g Мека Мрежа Poufs, Мажи & Жени - Разлиствам со Целосна Чиста Очисти во К

2-Страна-Loofah-Назад-Scrubber & Бања-Сунѓери по-Туш-Букет: 1-Долга Рачка-Назад-Четка плус 2-Екстра-Големи 75g

DEN 407.76
Залиха

ДВОЈНО ДВОСТРАНО Назад Scrubber! – Мека, смирувачки целосно да ја заврши и да го достигне за целосно чиста, мазна кожа. 1 НАЗАД, 2 БАЊА Мрежа Loofas! – Делукс џамбо 75 грам густина ЈП луксузни poufs за долготрајни пенливата. 17 ИНЧИ ДОЛГО се СПРАВИ со Назад Четка! – Прекумерно туш чистење за мажи, жени и сите во семејството.ВИДИ ПОСЕБЕН ПРАЗНИК Нуди! – Врвен квалитет кадифен puffs за повеќе suds со тело измијте се, гел или сапун.МУЛТИ LOOFA ПОДАРОК Сет!Голема лечи телото четки, порибување stuffers, премиерот вредност најдобра гаранција.НА ПОЧЕТОКОТ НА СУДЕЊЕТО КОМЕНТАРИТЕ ВО >>> ТУШ ЉУБОВНИЦИ САКААТ ОВИЕ НАЗАД & БАЊА LOOFAHS!"Оваа назад четка е толку полн на двете страни, тоа се чувствува феноменална!" – Петар М "јас сум високи плус големина гал, и оваа scrubber достигне апсолутно секаде!" – Мелиса R "Толку голема и меки, и морето зелена боја комбинации се прекрасни!" – Пола Б во ПОТРАГА ПО ДОЛГО ПОСТАПУВА НАЗАД SCRUBBERS И ПОГОЛЕМИ LOOFAHS?ВИЕ НЕМА ДА НАЈДЕТЕ ПОГОЛЕМ & ПОДОБРО БАЊА POUFS!ЦЕЛОСНА 75 ГРАМА НА МЕКИ СЕ ВРТАТ СТРУЖЕ ОД ТУШ БУКЕТ. - Е вашата бања luffa и не е толку голема, полна и луксузни, како што би сакал? - Дали сакате тоа би пенливата подобро и задржете повеќе suds? - Што ако би можеле да имаат мека, трајни ЈП мрежа во убава, богата боја swirls?ОВИЕ XL СЕ ВРТАТ БАЊА СУНЃЕРИ СО ТУШ БУКЕТ ИМА СЕТО ТОА!- СУПЕР ГОЛЕМИНА & ТЕЖИНА : Овој импресивен, екстра-големи туш назад и бања pouf колекција, од Туш Букет бања и убавина линија, е дизајниран со густа полнота! - Подолготрајни ПЕНЛИВАТА : Секоја мрежа loofah со Туш Букет е направен од супериорен квалитет на мрежа која држи до убаво и лесно форми могили на пенливата со вашиот омилен туш гел или сапун - 1 ПЛУС 2 ПАКЕТ : неверојатна комбо од 1 долго двострано назад четка плус 2 дополнителни голема бања сунѓери (75 грама секоја) доаѓа во родово-неутрални бои за мажите и жените да се дополнуваат било бања или туш - ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Овие таписерии, ексфолиране комбинации се направи за внимателен, практични подароци за било кој празник или повод – супер порибување stuffer и убавина подарок идеи!Кликнете на КУПИ СЕГА КОПЧЕТО за да добиете сет на ТУШ БУКЕТ 2-двострано назад & бања loofahs со брза испорака на услуги од !Ќе ви се допаднат ТУШ БУКЕТ, Па Не Чека..Ова Посебно Продажната Цена Нема да Трае!.

R

Избор на клиент