.

.

Злато Обврзници Терапевтски Нога Крим - 4 оз, Пакет на 5

Злато Обврзници Терапевтски Нога Крим - 4 оз, Пакет на 5

DEN 786.96
Залиха

Опис На Производот Злато Обврзници Нога Крем.Единствена формула обезбедува 7 интензивна moisturizers плус исцелителна моќ се од суштинско кожата здрава витамини а, ц и е.Лесно миризливи, продира брзо, не-мрсна.Овој производ е произведен во сад.Состојки Вода, Уреа, Dimethicone, Petrolatum, Глицерин, Cetyl Алкохол, Јојоба Естри, Cetyl Естри, Stearyl Алкохол, Distearyldimonium Хлорид, Steareth-21, Steareth-2, Пропилен Гликол, Алкохол Cetearyl, Aloe Barbadensis Лист Сок, Lavandula Angustifolia (Лаванда) Екстракт, Chamomilla Recutita (Matricaria) Екстракт од Цвет, Tocopheryl Ацетат, Retinyl Palmitate, Магнезиум Ascorbyl Фосфат, Polysorbate 60, Stearamidopropyl СТР-Dimonium Хлорид Фосфат, Метил Gluceth-20, Глицерил Стеарат, Diazolidnyl Уреа, Dipotassium EDTA, Масло Нане, Мирис, Methylparaben, Хидролизирани Јојоба Естри, Ментол, Eucalyptol, Калиум Хидроксид, Propylparaben.Предлози за Употреба се Применуваат liberally толку често колку што е потребно.За да додадете исклучително сува, груба, или проблематична кожа области за да се помогне во промоцијата на брзината на заздравување и да се зголеми нивото на moisturization.Предупредувања за Безбедност Предупредување : да се Чува вон дофат на деца.За надворешна употреба само.Доколку бидат проголтани, да се добие медицинска помош или контакт на Агенси за Контрола на Центар веднаш.Избегнувајте контакт со очите.

R

Избор на клиент