.

.

Dual CO2 Регулатор со 120v Приклучок и Електромагнетниот Вентил за да се оди на CO2 Резервоарот за Расте Соби (Двоен CO2 Рег.)

Dual CO2 Регулатор со 120v Приклучок и Електромагнетниот Вентил за да се оди на CO2 Резервоарот за Расте Соби (Двоен

DEN 1198.80
Залиха

CO2 Порака за Полнење да се направи Затворен Растенија Напредува!.Јаглерод Педалот за гас CO2 Регулатор за Полнење 120 V и со Електромагнетниот Вентил.Horti Pots CO2 Една Порака за Полнење (SKU : РЕГ) и ДВОЈНО Ослободување Kit (SKU : DUALREG) се компатибилни со повеќето 120 volt Тајмери и CO2 Контролори на пазарот.Вклучува 6 ft 120 V кабелот за напојување & приклучокот, замена подлошки & 16 ft долго CO2 издавање линија, како и 2x 3-начин конектори, 8x Најлон врски, 8x око навртки, и pin да ѕиркаат мали дупки за лесна употреба расте во шатори.Протокот е поставена од 0.5~15 Кубни Метри На Час.Големина : Dual CO2 Рег.

R

Избор на клиент