.

.

JUCONSIN Милениче Фидер за Куче, Мачка, Покачен Куче Чаши Покрена Милениче Внесувач, од Нерѓосувачки Челик, Храна и Вода Чаши со Железо Стојат, Црна, 13.5*6.75*5 инч (10)

JUCONSIN Милениче Фидер за Куче, Мачка, Покачен Куче Чаши Покрена Милениче Внесувач, од Нерѓосувачки Челик, Храна

DEN 515.76
Залиха

21 ОЗ за секој сад.Ние се обидуваме стил е иста како што е прикажано на слики што е можно.Може да се стави на храна, од една страна, и да се стави вода од друга страна.Во исто време, силен и единствен метал arched рамка, спречува сад од паѓање или од движење, овој покачена хранење станица промовира здрава исхрана, држење и благосостојба на вашите миленици.Ова место хранење стојат обезбедува и фенси Оркестарот, како и висок квалитет, функционалност.Две монтажни нерѓосувачки челик чинии, лесно да се чисти и лесен избор за двете јадење и пиење.Ние секогаш имајте на ум дека се направени со ваша погодност, ова домашно милениче внесувач е да не се бара да се соберат,на куче и мачка внесувач е подготвен за употреба веднаш штом тоа е отстранет од кутијата.75x5inch Пакетот вклучува : 1 x Куче Фидер 2 x Нерѓосувачки Челик Чаши Белешки & Политика Ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте не директно, ние би сакале да ви даде најдобри шопинг искуство, ви благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Изработен од челична рамка со нерѓосувачки челик чинии, заштитна црн прав обложен метал изградба отпорен на корозија,и нерѓосувачки челик сад за поттикнување на здрава исхрана, лесно се чисти.САКАТЕ ДА ИМАТЕ УДОБНО ПАТУВАЊЕ ВО КУПУВАЊЕ!!!.Добиете твое додека имаме свежи рачно изработени серија во парк.Удобно висина на железо куче сад стојат им овозможува на вашето домашно милениче да се јадат со соодветна висина за да го намалува вратот притисок на кучето кога јадење или пиење, од исправена позиција, помогне да се ужива со јадење повеќе, промовирање на подобри варењето на храната.И чисто рачно изработени, избира материјал, лиење, и, конечно, заварени и моќ слој, рачно се полира за да се спречи гребење, посебен дизајн убава metalwork носи стил и функционалност на било кое место во вашата куќа.Рачно изработени со елегантен посебен дизајн и заврши со прав боја слој.Нерѓосувачки челик куче садот додадете модерна и чисти изглед.

R

Избор на клиент