.

.

Сад Сушење Багажник, Veckle Потоне гарнир Управување со Drainboard Прибор за јадење Utensil Носителот & Жица Пазарната Кошница се Застане, Veckle 3 Ниво Овошје Кошница со Тркалање

Сад Сушење Багажник, Veckle Потоне гарнир Управување со Drainboard Прибор за јадење Utensil Носителот & Жица Пазарната

DEN 1367.76
Залиха

Отстранлив Мозоци Одбор : Собирање на вода и чувајте кујната countertop суви и чисти како еден countertop складирање решетката за јадења.Не се Лизга за Постабилна : сад drainer жица решетката дизајниран со гумени нозе за шок апсорпција и отпорност на абење.Лесно се инсталира и Демонтажа : Жица решетката јадење drainer со кој се одвојува пластичен прибор за јадење првенство.Голем Капацитет, Спаси Повеќе Простор : 3-Ниво возен складирање кошница стојат има повеќе работи, ослободување повеќе простор.Вкупната димензија : 15.8"(L)x11.8"(W)x23.2"(H), Среден/Buttom Кошница : 15.8"(L)x11.8"(W)x3.6"/4.9"(H), Врвот кошница : 15.8"(L)x10.6"(W)x3.74"(H).Мултифункционален Употреба со Капе Фах : овошје кошница застане е практично да се користат во кујна, бања, дневна соба и да држете се добро организирани.Оваа произведуваат кошница стојат има капе лента да се одржи на вода и чувајте ги на подот суви и чисти.Ако сакате една од овие, можете да го купите одделно подолу.

R

Избор на клиент