.

.

Eyekepper Сина Светлина Филтер за Очила - Компјутер Читање Очила - Мал Круг Блокирање Читатели Читање со Пролетта Шарки - Црна +1.50

Eyekepper Сина Светлина Филтер за Очила - Компјутер Читање Очила - Мал Круг Блокирање Читатели Читање со Пролетта

DEN 335.76
Залиха

EYEKEPPER, бренд на професионален, достапен сина светлина блокирање на очила кој има за цел да ви помогне да се намали замор на очите за да го видите дигитален екран. √ Повеќе професионални blue ray блокирање Очила леќа се дизајнирани со помош на Американската HEV-Adsorb супстрат апсорпција технологија.Филтри 100% од најштетните ниско ниво на сина и речиси 90% висока енергија видливата светлина од таблети, телефони, ТВ, компјутери и повеќе.По Occupational Safety & Здравство Администрација : склопот На гледање на далечина за VDTs се движи помеѓу 18 и 24 инчи (45.

R

Избор на клиент