.

.

HP Вистински Conexant RD01-D580 Компјутер Внатрешен Модем Картичка 5188-2907

HP Вистински Conexant RD01-D580 Компјутер Внатрешен Модем Картичка 5188-2907

DEN 192.00
DEN 973.44
-80 %
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.RD01-D850 - 56 K PCI МОДЕМ, RD01-D855-005, KB5815 G 05/22, HP P/N : 5188-2907 REVA.

R

Избор на клиент