.

.

Gellen Гел лак Set - Macaron Серија 6 Бои, Популарна Girly Свежи Помине Уметност Солидна Пастелни Бои Трендовски УВ LED Впие Исклучување Дома Помине Гел за Нокти Комплет

Gellen Гел лак Set - Macaron Серија 6 Бои, Популарна Girly Свежи Помине Уметност Солидна Пастелни Бои Трендовски

DEN 215.52
Залиха

За како полски, Носи како Гел, Исклучен во минути, Огледало сјај заврши.Со соодветна пријава, 2 НЕДЕЛИ+ облечен е реален.Животна средина-пријателски производи со здрави состојки, ниска мирис, нетоксичен.Направен од природни смоли, носи како гел, добра истрајност.ПОТСЕТУВАЊЕ : Лек под LED/UV светлина ЛЕК ВРЕМЕ : Просек за LED светло 30-60 секунди, УВ светлина 2-4mins.Боја : НА ПРОДАЖБА#Свежи Macaron.

R

Избор на клиент