.

.

Kernorv Бања Перница, Ергономски Луксузни Тркалезна Форма Када Спа Перница со 4D Воздух Мрежа Технологија и 6 Вшмукување Чаши,на Вратот,Главата & Рамената,Грбот Поддршк?

Kernorv Бања Перница, Ергономски Луксузни Тркалезна Форма Када Спа Перница со 4D Воздух Мрежа Технологија и 6 Вшмукување

DEN 407.76
Залиха

Крајната луксузни спа перница : бања перница е дизајниран со удобноста на ум, криви површина,Ова обезбедува силна поддршка за вашиот болка тело од рамо,вратот и грбот.Кога го користите овој када перница, тоа може да ја промовирате вашата циркулацијата на крвта, ублажување на мускулите од замор,да им даде на вашиот целото тело и ум се релаксираат.Уникатен дизајн : 15.75"L x 11.81"W x 2.76"H инч.Када перница има уникатна круг дизајн и нанос бели шари дизајн.Со интегриран главата одмор и дополнително поместена перница да лулка главата, вратот, треба да и назад да уживаат во повеќето релаксирачки меур бања.Одговара за вашиот било када : 6 надгради вшмукување чаши се повеќе моќни и stitched,да ги задржи на перница останува во место и не shift далеку,нема лесно да падне.На вшмукување чаши се лесно да се повлече нагоре, по употреба. 3 D воздух решетката ткаенина за внатрешни сушење : Со своите 3 D вентилација,тоа е погодно за внатрешноста на бања перница за да се задржи сува,по употребата,природни виси може брзо да се вентилација без непријатен мирис.Одличен подарок : Овој убаво дизајниран спа бања перница е одличен избор за одмор подароци,да обезбеди вашиот сакан со некои вистински одмор.По стресни ден,Седејќи во гол када, чувство на ладно и тешки,долго време секогаш имаше малку болка во тоа.Зошто да не земе пријатно и луксузен топла бања дома?.Kernorv Ергономски Луксузни Тркалезна Форма Бања Перница е вашиот сигурен избор.Не само бања перница, но исто така и релаксација!.Kernorv 4 D тркалезна форма воздух мрежа када перница услуга за вас,6 екстра јаки вшмукување чаши да им помогне на цврсто ја заштитите вашата перница за да го бања, спа, или Џакузи.Се чувствувате сигурни, додека се одмара на вашиот врат и рамења!.

R

Избор на клиент