.

.

Орган Брат 5-Парче 75/11 и 90/14 Везови Машина за Шиење Игли

Орган Брат 5-Парче 75/11 и 90/14 Везови Машина за Шиење Игли

DEN 215.76
Залиха

5-парче сет на везови машински игли.Разноврсна сите намена 75/11 квалитет.За да се користат со машини од страна на Bernina,Брат, Elna, Husqvarna, Juki, Melco, Necchi, Бебе Заклучување, Нов Дом, Pfaff, Riccar, Едноставност, Пејач, Викинг,Бела и повеќе.Големина 75/11 и 9/14 Орган Брендирани Машина за Шиење Игли.Одговара на следниве машини : PE770, LS2125i, XL2230, XL2600i, XL2610, XL3510, XL3750, ES2000, CP6500, CP7500, 1034 D, PC210 PRW, PC420 PRW, SE400, LB6800 PRW.Ќе добиете 5 игли спакувани во тврда пластика, погодно случај.

R

Избор на клиент