.

.

MyGift Гроздобер Сива Дрво & Црна Метална Жица Јајце Носителот на Countertop Стојат, 2 Ниво Јајце Лента со Erasable Chalkboard Етикетата

MyGift Гроздобер Сива Дрво & Црна Метална Жица Јајце Носителот на Countertop Стојат, 2 Ниво Јајце Лента со Erasable

DEN 959.76
Залиха

25 D; Chalkboard Етикета - 5.Решетката е соодветен за приказ на повеќе countertop површини во вашиот дом да го направи јајце организација, која ќе биде на вниманието на оркестарот во вашиот простор за живеење.Метална жица послужавник може да се лизна надвор, така што ќе може да се пополни јајца во простор за складирање под лесно.Erasable chalkboard панел ви овозможува лесно да се категоризираат кошница содржината **Не е наменет за употреба со течни креда маркери**.Решетката е соодветен за приказ на повеќе countertop површини во вашиот дом да го направи јајце организација, која ќе биде на вниманието на оркестарот во вашиот простор за живеење.Одликувајќи се со дрвена конструкција и метална жица јајце послужавник, на овој јајца чување на носителот може да се одржи или да прикажете до 36 јајца и има простор за складирање подолу за дополнителни јајца или други материјали. **USPTO Патент** Приближни Димензии : Општо - 4.Метална жица послужавник може да се лизна надвор, така што ќе може да се пополни јајца во простор за складирање под лесно.Лесно за чување на било кујнската маса или countertop површина; гроздобер сива дрвена конструкција надополнува рустик и земјата-тематските decors.Тоа ќе биде одличен прилог на вашиот простор за живеење и се вклопуваат функционалност и attractively рустикален стил.

R

Избор на клиент