.

.

2 Пакет Дрвени Зачин Рек Организатор со 415 Зачин Етикети, 3 Ниво Ѕид Монтирани Складирање Багажник, Виси Зачин Полица за Складирање за Провизии Врата, Шкафот или Кујн

2 Пакет Дрвени Зачин Рек Организатор со 415 Зачин Етикети, 3 Ниво Ѕид Монтирани Складирање Багажник, Виси Зачин

DEN 719.76
Залиха

[Изработка] 3 ниво зачин решетката е направен од цврст пауловнија дрво и здрав метал.Површина третман го прави дрво делови деликатна, влага доказ и отпорност на триење.Боени обезбедува метал анти- ' рѓа и анти-нула. [Зачин Labels & Маркер] Секој зачин полици доаѓаат со 340 пред печатени етикети, 75 празно етикети и Свој DIY креда маркер.Етикети може да се држи на спајс тегли или дрво одбор да го признае зачин. [Лесно да се Инсталира] Доаѓаат со сите потребни виси хардвер.Секој зачин рек само треба да се поправи 4 навртки.Уште едно лице може да заврши во рок од 10 минути. [Зачин Рек Димензија] Мерки околу 16" L x 3" W x 12.2" H (Секој) со 3" полица длабочина и 5.3" помеѓу полиците.Идеална големина одговара за кабинет, ковчегот, провизии врата, над шпорет или монтира на ѕид. [Гаранција] Нова Англија Приказни е основана во 1987 година во Бостон и сега lactated на Taunton.Ние нудиме живот време гаранција за нашиот секој еден производ, колку што ќе купите директно од нас.Монтирани на кабинетот, плакар, шкафот или виси на ѕидот на кујната, провизии, над шпорет да се задржи зачин добро организирани.Селски дрво жито совршено се вклопува со црна мат боја.Едноставен и елегантен, додавајќи селски чувствуваат до вашиот дом.Оваа решетката е погодна за многу места во вашиот дом.Не само тоа е добро партнер во кујната, исто така, одговара за својата студија, дневната соба и спалната соба.Тоа може да се користи за да се одржи украси и мали предмети.Монтирани на кабинетот, плакар, шкафот или виси на ѕидот на кујната, провизии, над шпорет да се задржи зачин и organized Rustic дрво жито совршено се вклопува со црна мат боја.Едноставен и елегантен, додавајќи селски чувствуваат до вашиот дом.Оваа решетката е погодна за многу места во вашиот дом.Не само тоа е добро партнер во кујната, исто така, одговара за својата студија, дневната соба и спалната соба.Тоа може да се користи за да се одржи украси и мали предмети.

R

Избор на клиент