.

.

Електрични Пријатели Kwack Kwack Патка Говорникот Докинг Станица за iPod и iPhone

Електрични Пријатели Kwack Kwack Патка Говорникот Докинг Станица за iPod и iPhone

DEN 1750.80
Залиха

Направени за i Pod и i Phone. 2 x 40mm полн опсег neodymium возачи за соба-пополнување на звук.Вграден-на полнење на обвинителна клупа за вашиот i Pod или i Phone.Напојува со обезбедени AC адаптер или 4 АА батерии.Излезна моќност : 5 W x 2. Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

R

Избор на клиент