.

.

ВИЕ Податоци 1.44 MB 3.5 USB Внатрешни Тенок Флопи Диск (Црна)

ВИЕ Податоци 1.44 MB 3.5 USB Внатрешни Тенок Флопи Диск (Црна)

DEN 925.44
Залиха

1.44 MB Тенок Флопи Диск Општите Карактеристики : Црна рамки 3.5-инчен форма фактор.Тенок дизајн (0.5-инчен висина) 1.44 MB капацитет. 4-pin USB внатрешни насловот конектор (18-инчен кабел должина, приближното) Зафатен LED Единица Димензии : . 0.5 x 3.75 x 5.1-инчи (H x W x D, приближното) Регулаторно Одобрување : CE, УЛ BSMI TUV.Пристап флопи медиуми со овој тенок 1.44 MB флопи диск.Оваа YD-8 U10 флопи диск прифаќа 1.44 MB флопи дискови и има 18-инчен 4-пински конектор кабел кој лесно се поврзува со внатрешна USB насловот.На YD-8 U10 карактеристики кул црн рамки и зафатен LED!Цел денес!.

R

Избор на клиент