.

.

Растенијата Овлажнител, Мали Преносни Овлажнител Овлажнител за Растенија,240Ml Растенијата Овлажнител Lndoor Sprayer Ултра Тивок Овлажнител за Спалната соба Канцеларија ?

Растенијата Овлажнител, Мали Преносни Овлажнител Овлажнител за Растенија,240Ml Растенијата Овлажнител Lndoor Sprayer

DEN 383.76
Залиха

【Растенијата овлажнител Еден копче за контрола】 : опремен со едно-копче за контрола на сите функции, овој пренослив мини овлажнител е лесен за употреба, само притиснете го копчето еднаш за да го вклучите или исклучите, притиснете на секој 1 секунда за контрола на магла, отворен 7 бои ноќ светлина режим и прилагодување на режимот со одржување притисок за 2 секунди. 【Цреша овлажнител USB напојува】 : мали десктоп овлажнител доаѓа со USB кабел за да се направи полесно за полнење да се појави без вграден во батеријата, повеќе безбеден и лесен за употреба, compatibles со многу уреди со USB порта како лаптоп, десктоп, моќ банка, вдлабнатина, моќ приклучок за да се создаде удобна околина. 【Авто shut-off】 : USB овлажнител автоматски ќе исклучете по 6 часа, така што нема потреба да се грижите за случајна штета на уредот или опасност за корисникот, да се спречи тоа од сува гори, и да ги елиминираат можните безбедносни опасности за да ги задржи безбедно. 【Растенијата овлажнител Широка примена】 : дланка-големина 240ml овлажнител е погоден за мал простор и како спална соба,мини овлажнител може да се применува како автомобил воздух бакшиш, преносни прочистувач или овлажнител, одговараат за дом, канцеларија, автомобил, дневна соба, канцеларија, спална соба или да се земе за патување до свеж и чист воздух во текот на возење, прави да се чувствувате енергични и енергични. 【растенијата навлажнувачи мала ЗАБЕЛЕШКА】①Please натопете памук се држи целосно пред да го користите. ②Please користите ВОДА од чешма наместо дестилирана вода или чиста вода за да се избегне вода блок на врвот! ③This овлажнител НЕ се НАПЛАЌА и тоа треба да биде вклучен за да се задржи работа. ④Please употреба растворливи во вода, етерично масло само. ⑤Any квалитет проблем, ве молиме слободно да ни e-mail!.

R

Избор на клиент