.

.

SpzcdZa Јасно Пластична Кутија за Накит Организатор Складирање Сад со Прилагодливи Dividers 36 Мрежи

SpzcdZa Јасно Пластична Кутија за Накит Организатор Складирање Сад со Прилагодливи Dividers 36 Мрежи

DEN 191.76
Залиха

◆ 36 мрежи јасно тешко пластична кутија за складирање организатор, едноставен и практичен. ◆ Боја : clear; Материјал : трајни тешко пластика;. ◆ Вкупната големина (L*W*H) : за 27.5*17.8*4.3 cm.Секоја мрежа големина (L*W*H) : 4.5*3*3.8 cm. ◆ Совршен за чување на обетки, прстени, монистра и други мини стока;исто така, Може да се користи за чување на различни апчиња и голем број на мали дроги. ◆ Отстранлив dividers : мрежа во внатрешноста на кутијата може да се помести, па можете да ја прилагодите dividers да се создаде свој големина прегради. - ★ Материјал : се направени од издржлив тешко пластика - ★36 мрежи јасно тешко пластична кутија за складирање организатор, едноставна и практична - ★Отстранлив dividers : мрежа во внатрешноста на кутијата може да се помести, па можете да ја прилагодите dividers да се создаде свој големина прегради- ★ Совршен за чување на обетки, прстени, монистра и други мини стока.

R

Избор на клиент