.

.

Златен Сјај - 400 Грам када со Shaker капак за Лесно да ги Фрлаат - Уметност и Занаети - Посипете Сјај

Златен Сјај - 400 Грам када со Shaker капак за Лесно да ги Фрлаат - Уметност и Занаети - Посипете Сјај

DEN 411.36
Залиха

400g када злато уметност и занает, сјајот снегулки.Златен сјај во пластична када со лесно фрлаат капак.Одлична за употреба во уметности и занаети проекти.Капак има повеќе функции, со се во можност да посипете сјај, и се прелива сјајот надвор од поширок отвор, кога ќе заврши со сјај, едноставно ги затвораат двете страни на капакот за лесни за складирање.

R

Избор на клиент