.

.

XIONGGG Под Мијалникот Кабинети Организатор 2 Ниво Лизгачки Складирање Фиока се Повлече Организатор Полица Носителот на Подот Кујната Countertop Складирање Кошница

XIONGGG Под Мијалникот Кабинети Организатор 2 Ниво Лизгачки Складирање Фиока се Повлече Организатор Полица Носителот

DEN 2135.76
Залиха

* Робустен Дизајн : Таа има цврста и стабилна метал структура, како и на површината се насликани со antirust третман, кој е лесно да се избрише и се чисти.Метална структура обезбедува трајност на производот, Големина : 39x 41x 24cm. * Фиока Дизајн : На фиока може да се наметнува и влечат непречено, на фиока е вентилирани и визија е широк.Тоа може да се лизга надвор лесно и да се земе и стави статии удобно и брзо.На силиконски нога подлога на дното може да се спречи лизгање.[фиока дизајн] помогнам и да се повлече без проблеми, лесен и брз да се земе и место статии; силикони нога подлога на дното може да се спречи лизгање. * Мулти-нивоа Shelving Решение : нашите се повлече од две нивоа лизгачки полица има две полиците на широко отворен простор, Совршен за зачин багажник, лонци, тави, садови, печење листови, чистење и бања прибор, крпи или нешто друго што може да ви треба, што значи дека може да конечно declutter вашиот дом, вклучително и преку контра или под мијалникот. * Лизгачки Кошница Организатор : Обезбеди разноврсна чување во компактен простори да се задржи материјали и essentials уредно што се зачувани во вашата кујна, тоалет, канцеларија и слично. * Лесно Монтирање : Монтажа на чување кошница во собата е многу лесно со обезбедени инструкции и хардвер.Само околу 10 минути да го поставите вашиот складирање кошница.

R

Избор на клиент