.

.

Сет од 2: Кокос Јасмин Парфем Масло (Мириса на Одмор!) .33oz x2

Сет од 2: Кокос Јасмин Парфем Масло (Мириса на Одмор!) .33oz x2

DEN 435.60
Залиха

✔Алкохол Слободни & ✔Надразнување/Phthalate Слободни. ✔Направени во САД & ✔Вегетаријанци.Мириса на одмор!.Не се Премногу Тешки или Надмоќна.Совршен За Носење На Работа.Белешки на Fijian Кокос со нијанси на миризливи цвеќиња Јасмин.Ексклузивно вистинска мешавина бродови & продава само од Greenplanet-Органски.Оваа суптилна и среќен мирис поставува тропски расположение.Белешки на Fijian Кокос и миризливи цвеќиња Јасмин се сигурни да се направи да се чувствувате како одмор, било day Alcohol, phthalate & надразнување слободни. 100% Вегетаријанска♥ и содржи апсолутно никаква животински состојки и нус-производи така не се грижи ако имате чувствителна кожа. ✔Со гордост се направени во САД со најстрогите глобалната мирис стандарди и сертификати.Сет на 2x .33oz (10 ML секоја) Шишиња. ★Бродови/продава само од Green Planet-Органски со нашите етикети и логото★.

R

Избор на клиент