.

.

Каролина е Богатства англиски Lop Зајакот Метал Уметнички дела Љубов Ѕид-Оркестарот, Multicolor

Каролина е Богатства англиски Lop Зајакот Метал Уметнички дела Љубов Ѕид-Оркестарот, Multicolor

DEN 1245.60
Залиха

Мерки 11 1/2 инчи од 11 3/4 инчи.Буквите L, O, V, и Е се отсечени од челик.Украсени со алуминиумска круг contaning уметнички дела.Буквите се насликани со рамен црно бела.Алуминиум круг е печатен во целост во боја.Овој дел од ѕид уметност покажува секој вашата ЉУБОВ.Буквите L, O, V, и Е се отсечени од челик и украсени со алуминиумска круг contaning уметнички дела од еден од нашите уметници.Буквите се насликани со рамен црно бела и алуминиумска круг е печатен во целост во боја.Две дупки во парче се вклучени за да им помогне со бесење на уметничкото дело.Овој производ мерки 11 1/2 инчи од 11 3/4 инчи.

R

Избор на клиент