.

.

Предиво Winder од RRigo - Лесно да се Постави и Користи Рака Управувана Предиво Топката Winder 3.5 Унца Капацитет + 10 КОМПЈУТЕРИ Бод Плетење Игли + 10 КОМПЈУТЕРИ Пластични Игли +

Предиво Winder од RRigo - Лесно да се Постави и Користи Рака Управувана Предиво Топката Winder 3.5 Унца Капацитет

DEN 431.76
Залиха

????ЛЕСНО ДА се НОСАТ : На winder е мала и лесна тежина, монтажни ликвидација главата прави сметководствена повеќе погодно.Пластични и Алуминиумски; 22cm*8.5 cm*22cm/8.6"*3.3"*8.6". ????ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Прилагодлив метал tabletop менгеме, со гума во менгеме и во базата на пошироката да се заштити површината на табелата, лесно да го инсталирате на работниот стол или клупа. ????ЛЕСЕН ЗА МОНТАЖА : Само го закачите на било табела edge или површина до 1,5"/3.85 см дебелина, пресврт на вретеното, позиција водич рака и да почне ликвидација!Овие вешта, малку gadgets, бара малку за да нема собрание. ????ДРЖИ ПРЕДИВО ТЕМИ УРЕДНИ : се Трансформира во лабава предиво во безгрешното, добро чувана топки.Лесно правец до 100 грама или 3.5 унци на предиво, од чипка и прстите тежини да worsted и гломазна тегови. ????СРЕЌЕН РАБОТА : Кога ќе се тресат машина,Ниско ниво на бучава кога се работи, па тоа нема да влијае на вашето расположение, може да се направи среќни и задоволни да работат.

R

Избор на клиент