.

.

Сјајот на Дечкото: јас Мириса Деца (Премиум Holographic Изгорени Портокал Sh-Медиум Сјај) 3.3 оз SH-Медиум 0.025 1/40 0.635 MM Сјај за Занаети Tumblers Декорација DIY Проекти

Сјајот на Дечкото: јас Мириса Деца (Премиум Holographic Изгорени Портокал Sh-Медиум Сјај) 3.3 оз SH-Медиум 0.025

DEN 156.00
Залиха

Не Токсични Полиестер Сјај.УВ Отпорни и Отпорни на Топлина до 200°C/392°F. Растворувач Отпорни и Грутката се бесплатно!.Holographic Сјај : Сите што glimmers не е секогаш злато, понекогаш тоа е сјај!Holographic сјајот е одраз на целиот спектар на светлина создавање на "виножито" на бојата.Традиционално се користи со сребро-врз основа на снегулки.Ние функција повеќе од 75 различни бои варијации!Совршен за Crafters од сите возрасти и искуство!Лесен за употреба и да се исчисти.Јас Мириса Деца Сјај за Употреба : Занаети, DIY проекти, Козметичка употреба, Боја..можностите се бескрајни!Детали за производот : Тип : Holographic Сјајот на Бојата : Изгорени Портокал Намали Големина : 0.025 Или 1/40 (Sh-медиум) Glitter Другар : на Возраст од Килибар, Demogorgon.Дебелина : Материјал : Полиестер Сјајот Shaker Големина : 100m L Износ По Shaker : 76-80g* Одделение : Премија Одделение Сјајот Токсичност : Не-Токсични УВ Отпорни : Да Отпорни на Топлина : До 200°C/392°F Растворувач Отпорни : Yes Clump Оценка : Грутката Слободни јас Мириса Деца е holographic изгорени портокал sh-среден да се намали (0.025 или 1/40) сјај.Јас Мириса Деца доаѓа во 100m L shaker која го исполнува околу 76-80g.* Сите наши shakers се полни на јачината на звукот и да дојде со двојна отворање на капакот за лесна контрола за помалку отпад. *Овие тежини се предмет на промена.

R

Избор на клиент