.

.

BIQU Опрема 1 Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата за PLA/ABS со Вжарено 3D Печатач

BIQU Опрема 1 Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата за PLA/ABS со Вжарено 3D Печатач

DEN 335.76
Залиха

Направен од висок квалитет на акрил, стабилен, траен.Носителот цевка е направен од 3d pla филамент.Излупете исклучување на налепница, пред да се соберат.Одговараат за 1 Kg PLA ABS 1.75 mm 3.0 mm 3d печатач со вжарено. 1 PC 3 D Филамент Планината Рек(Не вклучувајќи го филамент).Опис на производот Материјал : Акрилна Боја : Black Notice : Постои Филм покрие Заграда,ве молиме да се откине тоа пред да ви се случува да го користите it Package се Вклучени : 1x Filament Планината Заградата.

R

Избор на клиент