.

.

CA Парфем Впечаток на Една Милиони евра за Човек Мирис на Телото Масла Алкохол-Слободни од Суштинско значење Ароматерапијата Примерок Патување Големина Roll-On 0.3 Fl Мл/

CA Парфем Впечаток на Една Милиони евра за Човек Мирис на Телото Масла Алкохол-Слободни од Суштинско значење Ароматерапијата

DEN 479.76
Залиха

[ ПАРИ НАЗАД ГАРАНТИРА ] Ние и ветуваме ќе ЉУБОВ CA Парфем Тело Масла ако сте љубители на дизајнер парфем. [ДОЛГОТРАЈНИ ТЕЛО НАФТА ] Без додаден алкохол.CA Парфем мешавини мириси со Љубов за да ја плени вашата аура. [ ПРИФАТЛИВА ЦЕНА ] Мирис добро.се Чувствуваат добро.Плаќаат Помалку.Долго Трае. [ ПАТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА ] Добри за да одат, Нашите тек на шишиња се вклопи во вашата чанта или ташна.Практично за патување. [ ШИРОК ПАРФЕМ СПЕКТАР ] Ние го носат само врвен квалитет мириси масло кое има ист парфем квалитетот како на скапи дизајнер бренд парфеми, на дел од трошоците.Можете да ги користите нашите масло во вашиот diffuser како етерично масло.Мирис : ПАКО RABANNE ЕДЕН МИЛИОН ВПЕЧАТОК.

R

Избор на клиент