.

.

500pcs Екстра Долг Лажни Нокти Совети, Etercycle 10 Големини Ковчег C Крива Половина Покриваат Ноктите Совети, Јасно Акрилик Директно Плоштадот Лажни Нокти Совети за Нокти ?

500pcs Екстра Долг Лажни Нокти Совети, Etercycle 10 Големини Ковчег C Крива Половина Покриваат Ноктите Совети,

DEN 179.76
Залиха

43 инчен ; БР.45 инчен * 0.49 инчен ; БР.81 инчен * 0.Облик : Половина Капак.65 инчен * 0.49 инчен ; БР. Лесен за полски и отстранете : лак или лак може да биде без проблеми се врши на површината на нашата помине совети.C-крива дизајн : супер-долго XXL-во облик на ноктите се надградува според c-крива лажни ноктите.62 инчен * 0.50 инчен ; БР.73 инчен * 0.96 инчен * 0.28 инчен ;БР.Ретуширање на бои и шарени украси може да се направи нокти повеќе физички.Боја : Јасно.38 инчен ; БР.85 инчен * 0. По завршувањето, можете да добиете убава ноктите.69 инчен * 0.69 инчен * 0.Лесно да се обликуваат : Половина покриени со долги нокти совети и јасно лажни нокти совети XXL се лесно да се обликуваат, датотека, користете лак и со гел лак, акрилик прав ноктите, fiberglass, и прав ноктите. Се применуваат лепак или налепници на ноктите.46 инчен * 0.46 инчен * 0.45 инчен * 0.66 инчен * 0.53 инчен * 0.69 инчен * 0.66 инчен * 0.57 инчен * 0.Можете да ги менувате формата или должината според вашите потреби.50 инчен ; БР.49 инчен * 0.Боја : Јасно.47 инчен ; БР.47 инчен ; БР.Нема чуден мирис, без штета за нокти, за да ви обезбеди безбедно и удобно помине искуство.48 инчен * 0.41 инчен ;БР.Пар боја со светло обоени украсите (како што се ноктите полирање, лак rhinestones или лак легури).Ова е многу лесно да се намали и датотека во било која должина и облик, со нокти нож, што е многу добро се Одржи на боја без одвојување или ленти.49 инчен * 0.49 инчен * 0.26 инчен ;БР.63 инчен * 0. Притиснете и држете на c крива прашува за околу 10 секунди.39 инчен ;БР.57 инчен * 0.47 инчен ; БР.51 инчен ; БР.

R

Избор на клиент