.

.

BQLZR Нерѓосувачки Челик Дрвени Дебела Рачка Рамен Жица Машина Глина Керамика Sculpting Алатка Поставите Пакет од 10

BQLZR Нерѓосувачки Челик Дрвени Дебела Рачка Рамен Жица Машина Глина Керамика Sculpting Алатка Поставите Пакет

DEN 369.12
Залиха

Грнчарството Tools.Мека рачка со пријатно чувство.Преклопен нож, Мулти-алатка и Ножот под 3 инчи.Се користи за над 18 години на возраст.Ве молиме имајте во вентилирани место за подобро да се користи.Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер Функција : Лента за алатки овозможуваат своето име од тенки рамен ribbonlike челик кој се користи за да формираат нивното сечење глави.Овие алатки се обезбеди остри рабови за сечење со дополнителна сила во насока на намалување.Еден сечење на краевите се формира од висока јачина на наострен од не ' рѓосувачки челик.Лента за алатки се идеални за создавање на чиста, остри намалувања и додавање на мазна дури и бразди околу вашиот глинени садови или било глина проект.Преклопен нож, Мулти-алатка и Ножот под 3 инчи.Се користи за над 18 години возраст Спецификација : Материјал : Метал и Дрво Боја : Natrual Дрво Големина на Носителот : 10.5 x 2cm/4.13 x 0.79"(Должина x Дијаметар) Тежина : 264g Пакет се Вклучуваат : 1 x 10pcs Глинени Скулптури Алатки во Собата.

R

Избор на клиент