.

.

DOITOOL 2 парчиња Пластична Четка за заби Сад Транспарентна Пластика Преносни Патување Четка за заби Случај Кригла Носителот на Организаторот за Патување Употреба

DOITOOL 2 парчиња Пластична Четка за заби Сад Транспарентна Пластика Преносни Патување Четка за заби Случај Кригла

DEN 1408.80
Залиха

Совршен до деформација на четка губење на време.Лесен за употреба.Една кутија може да се сместат паста за заби четка за заби.Лесен и пренослив, удобен, практичен за употреба.Малата големина го прави лесен за носење продавница.Се стави на вашата четка за заби и паста за заби сите во оваа мала случај, чувајте ги чисти чисти.Опис 2 парчиња Пластична Четка за заби Сад Транспарентна Пластика Преносни Патување Четка за заби Случај Кригла Носителот на Организаторот за Патување Користите Карактеристики - Материјал : ПП+ Магнет.Пакет Вклучувајќи 2 x складирање кутија.

R

Избор на клиент