.

.

Умот на Читателот Огледува Накит Кабинет, Сомот Наредени, Двојни Врати со Слика Рамки, Складирање за Ѓердан, Обетки, Прстени, Бела

Умот на Читателот Огледува Накит Кабинет, Сомот Наредени, Двојни Врати со Слика Рамки, Складирање за Ѓердан, Обетки,

DEN 2879.76
Залиха

Го СПРЕЧАТ ОЦРНИ - Сомот обидел во текот на овој здрав дрво накит кабинет го штити вашиот накит од влага и да ги оштети услови на животната средина кои можат да предизвикаат оцрни, ' рѓа и други козметички штета.Огледала од надвор и внатре од кабинетот ви овозможи да се даде еднаш во текот пред излегов за една ноќ на градот.59" H Материјали : Дрво, Стакло, Кадифе.ДИМЕНЗИИ - 3.Димензии : 3.ОГЛЕДАЛО, ОГЛЕДАЛО - Земете една конечниот изглед пред да го убијат; надворешната врата и внатрешниот ѕид на овој накит ѕид организатор функција огледало, па лесно можете да ги видите вашите ансамбл на прв поглед.

R

Избор на клиент