.

.

Мерцедес Бенц Човек На Зависност И Alluring Вуди, Овошен Мирис, Машкиот Мирис, Погоден За Сите Типови На Кожа, Долго-Траен, Содржи Благотворно Aftershave, Флорални, 3 Парче Под

Мерцедес Бенц Човек На Зависност И Alluring Вуди, Овошен Мирис, Машкиот Мирис, Погоден За Сите Типови На Кожа,

DEN 263.76
Залиха

Тоа е парфем дизајниран како на симбол на живот, како и одредени идеја на успех.Овој подарок собата вклучува 3.Мора да се има!Мирис карактеристики на зависност и alluring ароматични, вуди, овошен мирис кој се задржува на кожата во текот на целиот ден долго.Иновативни и се бара, Мерцедес-Бенц е многу повеќе од само еден автомобилски производител.Највисок квалитет во секој детал е дел од јадрото на луксузен бренд секогаш биле тесно испреплетени.Производите стојат од страна на нивното дефинирани дел, јасни линии и високо емоционални детали.

R

Избор на клиент