.

.

Батерија Полнач со USB Батеријата Полначот 18650 4 Слотови Литиум Брзо Полнење на Батеријата со Светлосен Индикатор

Батерија Полнач со USB Батеријата Полначот 18650 4 Слотови Литиум Брзо Полнење на Батеријата со Светлосен Индикатор

DEN 936.00
Залиха

Li-ion батерија полнач во мали димензии и лесни, кои го прават тоа лесно да ги чувате и да ги носите.Кога полнењето на црвено светло ќе биде, и тоа ќе се претвори зелена кога батеријата е целосно наполнета и цената ќе биде автоматски стоп.USB батеријата е полнач на тековните откривање, целосна авто-стоп се прикаже, заштита на батеријата.Автоматска идентификација и конверзија може да се користи за авто-стоп полнење на различни 3.7 V литиум-јонска батерија батерии.Направени од издржлив ABS пластика, материјал, нашите интелигентна батерија полнач е издржлив и носат-отпорни.Description This е 18650 полначот слот 3.7 V батерија полнач.Интелигентни usb батеријата е апарат со сеопфатна заштита функција, батеријата е обратна, на краток спој не е обвинет, и литиум батерија е неоправдан и не се наплатува.Батерија полнач има висока компатибилност, кој е компатибилен со повеќе универзална батеријата модел.Features Battery полначот-Боја : Црна.-Материјал : Пластика.-Големина : 9x3x12.2 см/3.54x1.18x4.80 инчи.Спецификации : Влезен напон : DC 5 V 1-2 AOutput напон : DC 4.2 V 1000m ACompatible батеријата модел : 10440 14500 16340 1665014650 18350 18500 18650..Тип : Четири slots Package Including1 * батерија 18650 полнач.

R

Избор на клиент