.

.

Дома Мраз Хлапак, USB Полнење Моќен Мотор Мраз Дробилката Небото Сино+Бела Ниско ниво на Бучава Разноврсна за Пијалаци Продавница за Кујна за Бар за Ресторан

Дома Мраз Хлапак, USB Полнење Моќен Мотор Мраз Дробилката Небото Сино+Бела Ниско ниво на Бучава Разноврсна за Пијалаци

DEN 2075.76
Залиха

Лесно да се скрши мразот, погоден за домашна избричи мраз, млечни напивки, пијалаци, итн.Кршен мраз е нежен и добар вкус, заштеда на време и напор.Електричен пијалаци машина, користењето на двојно три‑димензионални ножеви, може брзо и ефикасно да се намали коцки мраз во вкусна и меки пијалаци.Вграден‑во 1800m Ah 18650 литиум батерија, поддршка USB полнењето, ниска потрошувачка на енергија, 20 минути трчање време, со долго траење на батеријата.Практична мраз дробилката, ниски‑бучава работа, со голем дијаметар влезот, може да се стави голем број на коцки мраз на едно време, за да се задоволат потребите на употреба.Опремен со моќен мотор, stronge моќ, едно‑копче за возење, лесно и брзо кршење мраз, едноставен и удобен операција.Функција : 1. Електричен пијалаци машина, користењето на двојно три‑димензионални ножеви, може брзо и ефикасно да се намали коцки мраз во вкусна и меки пијалаци.2. Опремен со моќен мотор, stronge моќ, едно‑копче за возење, лесно и брзо кршење мраз, едноставен и удобен операција.3. Вграден‑во 1800m Ah 18650 литиум батерија, поддршка USB полнењето, ниска потрошувачка на енергија, 20 минути трчање време, со долго траење на батеријата.4. Лесно да се скрши мразот, погоден за домашна избричи мраз, млечни напивки, пијалаци, итн.Кршен мраз е нежен и добар вкус, заштеда на време и напор.5. Практична мраз дробилката, ниски‑бучава работа, со голем дијаметар влезот, може да се стави голем број на коцки мраз на едно време, за да се задоволат потребите на употреба.Спецификација : Предмет Тип : Ice Crusher Material : ABS+POMWeight : Прибл. 1631g / 57.5 oz Battery Тип : Литиум Батерија (вградената Батерија)Батерија Модел : 18650 Battery Капацитет : 1800m Ah Charging Метод : USB Charging Rated Моќ : 7.4 VRated Струја : 8 ARated Моќ : 60 WColor : Небото Сино + White Product Големина : Прибл. 12.5x16.5x29.5cm / 4.9x6.5x11.6in Function : USB полнењето, еден копчето start, со притискање за ослободување на мраз, заштеда на време и напор.Лесно го скрши мразот, домашно избричи мраз, млечни напивки, пијалаци, итн.Работата е едноставна и лесно да се чисти.Пакет Листа : 1 x Притиснете Rod1 x Хранење Port1 x Празнење Port1 x Baffle1 x Нож Holder1 x Host1 x Scraper1 x USB Cable Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент