.

.

ZEAYEA Pack 3 Јајца Превозникот со Рачка, 36 Јајца Кампување Пластични Обвивки на Држачот за Организирање на Јајцата и да се Спречи Јајца од Напукнување, Преносни Јајце Са

ZEAYEA Pack 3 Јајца Превозникот со Рачка, 36 Јајца Кампување Пластични Обвивки на Држачот за Организирање на Јајцата

DEN 359.76
Залиха

Премиум Материјал : Овие јајца превозници се направени на силни и издржливи пластични материјали за да се заштити јајца од кршење при вршење.Одлична Дизајн : Постои справи со дизајн за удобен за носење, поклопецот не се заклучи на цврсто да се обезбеди јајца да не падне надолу.Добро за Отворено : Од јајце носител е пренослив, тоа е многу погоден за кампување, планинарење, и други активности на отворено.Универзална Одговара : внатрешна големина на секоја мрежа се од 1,5 инчен дијаметар, може да се вклопи во поголемиот дел од јајца, основна алатка на вашиот готвење резерви.Димензија : Тоа е 7.48" L x 5.71" W кога е затворен, може да се одржи 12 јајца.На доволни количини е доволно за активности на отворено.Овие јајца превозници се направени на силни и издржливи пластични материјали за да се заштити јајца од кршење при вршење.

R

Избор на клиент