.

.

Астроном е Сон Слика или Перница Needlepoint комплет #4752

Астроном е Сон Слика или Перница Needlepoint комплет 4752

DEN 1135.20
Залиха

Bucilla "Астроном е Сон" Needlepoint Слика или Перница за Полнење 4752. Бод една убава слика или перница со астрономија и навигација тема.Комплет вклучува целосна боја 12 мрежа блокирам платно, волна предиво, памук конец, игла, инструкции.Подлога, cording, рамката не е вклучена.Заврши парче мерки околу 14" x 12".Дизајниран од страна на Ненси Роси од Kooler Дизајн Студио и направен од страна на Bucilla.Комплет вклучува : Целосна боја печатени 12 мрежа intrerlock платно, персиски волна предиво, памук везови забен конец, позлатени игла и лесно-јо-следете ги инструкциите.Поддршка и cording не се вклучени.

R

Избор на клиент