.

.

Skar Аудио 6x9 300W 3 Начин Коаксијален и 6.5 200W Автомобил Аудио Звучници Систем - 4 Звучници

Skar Аудио 6x9 300W 3 Начин Коаксијален и 6.5 200W Автомобил Аудио Звучници Систем - 4 Звучници

DEN 1252.80
Залиха

Skar Аудио 6" x 9" и 6.5" Коаксијален Говорникот Пакет.Го заменува Предни и Задни Звучници.Се вклопува Многу Возило Прави и Модели.Фантастичен Звук - Голема Фабрика Замени.Лесно Да Се Инсталира На Зголемено Слушање Искуство.Skar Аудио е пакет од 6"x9" 3-начин 300 Вати и 6.5" 2-начин 200 Вати коаксијален звучници нудат извонреден звук и се способни за добивање на исклучително висока.Овие звучници собере многу различни возило прави, и модели на возила.Фантастичен звук репродукција, со што за голема фабрика замена јазик.Подобрување на звукот во вашето возило денес и надградба со овие Skar Аудио звучници.

R

Избор на клиент