.

.

Keadic 64 Компјутери Абразивен Чистење Полирање Тркала и 80 Ронки Размавта Тркала Асортиман Комплет, 80# 120# 180# 320# 400# со 1/8 месо тело Размавта Тркала Сандер и 1/4 месо тело Пе

Keadic 64 Компјутери Абразивен Чистење Полирање Тркала и 80 Ронки Размавта Тркала Асортиман Комплет, 80 120 180

DEN 808.32
Залиха

1/8 "Абразивни Тркала Set-4 различни ронки 1/8" абразивни тркала за разни полирање проекти : Жолта 120 Grit, Зелена 180 Grit, Црвена 320 Grit, Црна : 400 Grit.Мали полирање главата дизајн го прави лесно да се справи со неправилни површини и тесни места.Погодна за накит, уметности & занаети, мебел, метал, дрво чистење & полирање. 80# Конус Shap Абразивни Sandpaper Конус deburring пескарење полирање тркала се направени на премиум алуминиум оксид жито за брзо материјал отстранување, со остар мелење, силна мелење моќ, цврсти и издржливост, долг живот, висока затегнувачка цврстина крпа, висока ефикасност.Обично се користи за длабока дупка полирање, а по завршувањето на површината на метални и неметални сложена површина.Оваа абразивен чистење полирање тркала поставени вклучувајќи 10pcs 80# конус форма абразивни sandpaper тркала, 10pcs 80# размавта полирање тркала, 10pcs 80# песок размавта тркала, и 20pcs 120#(Жолт) 180#(Зелена) 320#(Црвено) 400#(Црна) абразивни чистење тркала и 14 Pcs 80# Абразивни Размавта Тркала Сандер за вас, вклучувајќи ги и 1"X 1" X1/4", 1.57" X 1" X 1/4", 2" X 1" X 1/4", 2.36" X 1" X 1/4", 3.14" X 1" X 1/4" размавта тркала, 0.63" X 1/4" & 1" X 1/4" конус форма пескарење полирање тркала, секој се 2 Pcs. 1/4 месо тело се вклопува фо.Широка Примена : Нашата пескарење размавта тркала се идеални за отстранување на бојата и песок, мазнење, отстранување на рѓа, чистење, deburring, површината мелење, декоративни мелење, faceting и така натаму.Погодна за двете не-метали и метали.Сигурен По продажба на Услуги : Ние и ветуваме да ви обезбеди 100% сосема нов & добро направени производи.Ако има било какви прашања во текот употреба, ве молиме да не грижете се, се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас секогаш се тука да ви помогне!.Keadic 64 Компјутери Абразивен Чистење Полирање Тркала и 80 Ронки Размавта Тркала Асортиман Комплет, 80# 120# 180# 320# 400# со 1/8" месо тело Размавта Тркала Сандер и 1/4 месо тело Пескарење Полирање Размавта Тркала.

R

Избор на клиент