.

.

CuiXiang Преносни Рака Чудак Мраз Дробилката со Нерѓосувачки Челични Ножеви, Цврсти, Трајни, Погоден за Семејството Кујна, Ресторан, Хотел, кафе-Барови, Партии

CuiXiang Преносни Рака Чудак Мраз Дробилката со Нерѓосувачки Челични Ножеви, Цврсти, Трајни, Погоден за Семејството

DEN 242.40
Залиха

★НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ : На ножеви се направени од издржлив, висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал кој ќе се скрши мразот, без виткање за силна и брзо дробење акција. ★СТРЕС-СЛОБОДЕН РАБОТА : Со едноставни чудак на дршката, имаш себе совршено кршен мраз, без потреба од збунувачки прилагодувања или различни копчиња за да притиснете. ★ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВ : идеална алатка за да се донесе со вас да се забави и прослави за да се создаде голема потрага пијалаци!Одлична алатка за бармени и пијат сервери во ресторани. ★ОДЛИЧНИ ЗА СЕРВИРАЊЕ : Кога мразот е уништен, само ставете го оставиме тоа во дробилката и го користат како доделување боул или мраз кофа за мраз, па гостите можат слободно да го зграби мраз за нивните пијалоци!. ★100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи и ако тие не ги задоволуваат вашите задоволства, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение во рок од 24 часа. - Ова избричи мраз машина е одлично за избричи мраз, снег конуси, slushies, маргаритите, забава пијалоци и повеќе.- Лесен за употреба, едноставно додадете мраз на врвот на садот и ставете капак над врвот, започнете со вртење на рачката одново и одново.- ABS и нерѓосувачки челик материјал, издржлив.- Одлично за забави и прослави.Име : Ice Crusher Material : ABS+PP+нерѓосувачки steel Color : Пинк+White Size : Како shown Contain : 1*Мраз Crusher NOTE : ★се Должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.★Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

R

Избор на клиент