.

.

SafeMax од Нерѓосувачки Челик Кујнски Сунѓерот Држач, Четка Сапун пример, перење на садови за Течни Drainer Јадење Облека Рек Вшмукување Сунѓерот Носителот Клип Партал Ск

SafeMax од Нерѓосувачки Челик Кујнски Сунѓерот Држач, Четка Сапун пример, перење на садови за Течни Drainer Јадење

DEN 215.76
Залиха

Нерѓосувачки Челик, ' рѓа доказ, вода доказ, и отпорен на корозија.Едноставен за инсталација,без дупчење лепило е потребно,запечатени вшмукување чаша,не може да се користи на дрво,стакло,керамика,метални површини така натаму,но - соодветна позадина,да го наслика на ѕидот,недовршени мермер,нерамна површина, итн.Лесно да се чисти,можете да ги отстраните од монтажа база на ѕид чисти редовно чистење.Нема знак ќе бидат оставени кога се отстранат не прават штета на површината.Прекрасен дизајн со најдобар материјал Направат вашиот живот полесно.

R

Избор на клиент