.

.

Крпа Куки,4 Пакет Полиран Бања Куки, Надградба на Ѕид Кука со Инсталација на Додатоци, Силен Хром Крпа Куки за Бања, Два Начина да го Инсталирате (Вежба и Лепило)

Крпа Куки,4 Пакет Полиран Бања Куки, Надградба на Ѕид Кука со Инсталација на Додатоци, Силен Хром Крпа Куки за

DEN 551.76
Залиха

【Супер Моќни Товарот】прифатлива цена, висок квалитет на ѕид куки, мазна површина, без остри рабови, можете безбедно да се откажам бањарки, бања пешкири, облека и други предмети.Поради посебни задебелена и се надгради дизајн на кука бар, пешкир кука има посилна капацитет на носивост.Таа може да издржи тежина од 10 KG, дури и ако се закачи за долго време, тоа нема да падне лесно.Lead Near бања куки е дефинитивно идеален избор за купатило, кујна, спална соба, итн. 【Уникатен и Модерен Дизајн】Lead Near модерна крпа куките се дизајнирани во едноставен и свежи модерен стил.Целта е да се создаде едноставен и елегантен изглед погоден за повеќето бања или хотел украси.Скриени дизајн нема да го оштети убавината на ѕидот, тоа го прави вашиот ѕид околина се чисти, едноставни и великодушни. 【Лесно Да се Инсталира-2 Начини】Lead Near бања пешкир куките се лесно да се инсталира и доаѓа со комплетен сет на кука за монтирање завртка додатоци.Постојат два типа на инсталацијата за Lead Near модерна крпа кука.Приложените супер лепак може да се направи полесно за вас да се инсталира било каде без оштетување на ѕидовите.Можете исто така да изберете да се користи шраф за инсталација и оваа инсталација метод може да се направи кука за лесно да ги сноси некој објект од 10 кг. 【Ги задоволи Вашите Различните Потреби】Lead Near ѕид куките се безбедно да се откажам вашиот крпи,јаже, чадор, торба, washcloths,облека, палта, капи, џемпери, костими за капење, вреќа, кујна, залихи и сл.Тоа е мора да има за дома, кујна и бања.Ви помогне да заштедите на простор,да ги задржи вашите соба чисти. 【Пријателски Грижете се-Слободен Задоволни Гаранција】Lead Near крпа куки се од висок квалитет, кој може да долгорочни висок интензитет на употреба.Ние се стреми да обезбеди високо-квалитетна бања пешкир куки и одлични услуги на клиентите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со бања пешкир куки.По купувањето на нашите производи, можете да уживате во 180-ден се врати услуга и 365-ден гаранција.Lead Near е професионална производител на хардвер со над 25 години искуство, обезбедување на силна заштита за безбедноста и удобноста на нашите клиенти секојдневни животи.Lead Near корпоративна мисија е да се создаде безбеден и удобен животен простор за нашите клиенти.Ние обезбедуваме кавга-бесплатно услуга.Ако било какви прашања со Lead Near Крпа Куки, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне додека сте задоволни.

R

Избор на клиент