.

.

Reebok Мажите CXT Крстот Тренер

Reebok Мажите CXT Крстот Тренер

DEN 1655.76
Залиха

Човекот Направени.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Reebook Чевли.Увезени.Reebok Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, Јосиф Вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, J. W. Згрижувачките и Синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

R

Избор на клиент