.

.

Vivefox Вклучите Bluetooth Адаптер - Bluetooth 5.0 Аудио Компатибилен Предавател за Nintendo Вклучите/Лајт 3.5 mm Аудио Адаптер со APTX Ниска Латентност Поддржува Безжична Bluetooth Слушалки

Vivefox Вклучите Bluetooth Адаптер - Bluetooth 5.0 Аудио Компатибилен Предавател за Nintendo Вклучите/Лајт 3.5

DEN 719.76
Залиха

Додавање на Bluetooth за да Nintendo Switch - Vivefox 3.5 mm аудио на Bluetooth адаптер совршено се решава проблемот на поврзување на Nintendo Прекинувач со Bluetooth слушалки, звучници, слушалки.Поддршка две безжични слушалки истовремено, споделување на играта забава со вашиот партнер! (Ве молиме имајте на ум : Овој bluetooth предавател не одговара на префрлување кој е во клупа.).Совршен Натпревар Bluetooth Аудио Предавателот - Исклучиво компатибилен со редовни Исклучете и Вклучете Лајт.Plug and play без конвертори е потребно.Инсталиран безбедно и совршено да го Вклучите или да се Префрлиш Лајт, откако спарени успешно, ќе се поврзе автоматски, толку згоден!.Bluetooth 5.0 Стабилна Врска & apt X Ниска Латентност - Дизајнирани со најновите Bluetooth 5.0 чип, пониска потрошувачка, но многу постабилна сигнал!Компатибилен со секој приклучок за слушалки на моќен опсег.Адаптер пренесува аудио сигнали до 33ft/10m без никакви пречки.Кој apt X Ниска Латентност технологија, ви овозможува да се намали Bluetooth задоцнување, обезбедување на висок квалитет на звук во совршена синхронизација.Лесно Подесување и Двоен Спарување - Едноставна едно-копче за контрола, plug and play, поврзете се и Уживајте.LED индикатори покажува активната аудио кодек и кои слушалки е во употреба.Едноставна двојна слушалки конекција за да истовремено поток аудио 2 слушалки без усна-синхронизирајте го одложи додека играте игра. (Забелешка:Овој Bluetooth 5.0 Предавателот адаптер може да работи со случајот и дека не е подебел од 2mm/0.08 инчен).Вграден Дигитален Микрофон - Bluetooth адаптер за Nintendo Switch Семејство со вграден микрофон.Кавга-бесплатно во-игра гласовен разговор за игри како Fortnite, Порази, Paladins, петок 13-ти, и повеќе.Вградениот микрофон, исто така може да се користи во самостојни режим без спарување со Bluetooth слушалки.Посебен преклопник за Микрофон, можете да го вклучите или исклучите како што треба.Вграден Микрофон поддршка во играта гласовен разговор.Без возач/батеријата е потребно, брзо спарување, plug and play.Случај-пријателски, работа со повеќето се Префрлите dockable случаи и до 1.5 мм дебелина.Bluetooth 5.0 стабилна врска, пониска потрошувачка, но многу постабилна сигнал.apt X ниска латентност, намалување на Bluetooth задоцнување, обезбедување на висок квалитет на звук во совршена синхронизација.Лесно да се постави, едноставно една голема-копче за контрола, поддршка поврзување на 2 Bluetooth слушалки истовремено.

R

Избор на клиент