.

.

MARITOWN Девојки Деца Leotards Гимнастика со Skirted,Девојките Activewear со Сомот Поставата за Есен и Зима

MARITOWN Девојки Деца Leotards Гимнастика со Skirted,Девојките Activewear со Сомот Поставата за Есен и Зима

DEN 359.52
Залиха

❤️【Балетски Фустани за Девојки】девојки балет туту фустан танц skirted леотар балерина облека за девојки Деца 3-4 5-6 7-8 Години. ★ ★ Големина 105-150 (cm).Ве молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата за информации да се избере вистинската големина за вашите деца, препорачува век се за повикување само. ★ ★девојки балет фустан,долг ракав балет фустан за девојки. ❤️ 【Сомот Обвивка Материјал за Есен и Зима】 Оние Девојки Гимнастика Leotards материјал е направен од Дете девојки балерина леотар беше направен на квалитетот 93.2% памук+6.8% spandex мека ткаенина и има супериорен се водат и обновување.Со сомот обвивка, тоа е удобно и топло, погоден за носење во студената сезона есен и зима. ❤️ 【 Со Туту Здолниште Дизајн】Долг ракав леотар со симпатична памук здолниште (Не-отстранлив) совршен за деца девојки балет.девојките activewear,девојки leotards гимнастика,gymnastic leotards девојки,деца танц облека,балет leotards за девојки,балерина, облека за деца девојки. ❤️ 【Професионални Девојки Leotards】 Оваа gymnastic leotards погоден за балет, гимнастика, танц, фаза на изведба, фитнес, јога, Гимнастика,тимот на натпреварот,тим униформа,акробатика или рекреативни спортови.Најдобри роденденски подарок,назад на училиште подароци, Божиќ подароци или новогодишните подароци за вашите девојки/деца. ❤️ 【 Рака мие 】Да се заштити балет leotards ,препорачливо е да се сврти кон надвор како што може да падне со перење триење.Рака мие е препорачливо.Хлор,висат да се исуши,БЕЗ железо,Не го стави во машина.

R

Избор на клиент