.

.

Гумени Кукли Женски Panty Форма - Тешко Пластика, Црна или Бела, Случај на 25

Гумени Кукли Женски Panty Форма - Тешко Пластика, Црна или Бела, Случај на 25

DEN 3816.00
Залиха

Секој случај содржи 25 Женски Panty Форми.Монтажни кука вклучени со секоја форма.Солиден, траен моделирана пластична. 11" Висока; 9" Ширина Врвот; 12" База Ширина; 4" Длабоко.Лиен целосно опремен пред половина форма со отворени врати.Женски избрана моделирани тешко пластични panty форма.Работи добро за прикажување на голем број на женска облека, под облека, и да пливаат носат.Цврсти, трајни и флексибилни.Пред половина моделирани форма со отворени врати.

R

Избор на клиент