.

.

HONEYSEW мала Тежина Тема Стенд - 3 Spools Држачот за Домашна (Дома-Основа) Везови и Машини за Шиење - Четири Бои за Избор (Бела)

HONEYSEW мала Тежина Тема Стенд - 3 Spools Држачот за Домашна (Дома-Основа) Везови и Машини за Шиење - Четири Бои

DEN 311.76
Залиха

HONEYSEW тема стојат може да се одржи до 3 spools теми и секоја нишка, тогаш може да се навој преку соодветните пластични обрачот предвидено вертикално над секој гајтанот позиција.Оваа тема стојат, исто така, има простор за складирање за 12 prewound bobbins, игли и други мали додатоци - тоа исто така ви помага да се организира подобро на вашата работна платформа.HONEYSEW тема стојат им овозможува на неспокојот протокот на тема исклучување на гајтанот - со што се елиминира било можности на tangles или конец за добивање заглавени/snagged за да избегнете кршење или прескокнувањето на бода за време на везови, овој сигурно ќе го направат вашиот embroidering и шиење искуства посреќни и полесно.HONEYSEW тема стојат ви овозможува да се одржи мали до големи димензии spools подеднакво добро за домашна вез, quilting, serger или шиење.Тоа го прави вашиот вез, шиење, quilting или serger процес кавга-бесплатно, и ви овозможува да се фокусираат повеќе на вашата креативност, а од основните проблеми.Тоа исто така ви помага да рефил bobbins од огромен гајтанот bobbin теми.(Забелешка : Нашата тема се залага да не се цврсти или тешки доволно за индустриски шиење, quilting и serger машини!!!).Убаво 4 бои' избор розова, бела, жолта.Тоа се вклопува во повеќето од домашни шиење и везови машина.Ќе добиете цвест чудо како подарок.HONEYSEW Тема Стојат ви помага хранење теми многу посмирен и повеќе напор.Елиминирање на честа тема кршење или прескокнувањето на бода проблеми.Сместување широк спектар на тема гајтанот големини – од мали до големи подеднакво добро.Држи до 3 гајтанот теми.Има простор за складирање за 12 bobbins, иглички и клипови.Високи доволно да се има обесени линија над вашата машини за да се направи хранење метежот-слободни.Ќе ја добиете цвест чудо како подарок.

R

Избор на клиент