.

.

Pangkeep 20 Куки Ѓердан Организатор,Ѓердан се Прикаже Случај,Ѓердан Накит Кутија,Пластовидно Накит Складирање Приказ Кутии Лента со Стаклен Капак за Нараквици и Синџир

Pangkeep 20 Куки Ѓердан Организатор,Ѓердан се Прикаже Случај,Ѓердан Накит Кутија,Пластовидно Накит Складирање Приказ

DEN 1341.60
Залиха

Ѓердан накит кутија може да се одржи 20 ѓердани или 20 нараквици во исто време.Овој ѓердан носителот организатор кутија може да се користи како кутија за складирање не само за ѓердани, но исто така и за белегзии и обетки.Внатрешноста на нашите ѓердан Фах Складирање Кутија се прави на класичен црн сомот да се направи накит изгледа сјајна,и тоа е многу нежно, што никогаш нема да се истроши вашиот накит.Нашиот ѓердан носителот на екранот може да се користи како складирање кабинет за накит и љубители е одлична за продажба на накит во ентони пазари.Овој ѓердан складирање организатор е пластовидно и доволно мала да се вклопи во некоја фиока или агол на салон,и тоа е, исто така, совршен подарок за сите возрасти.

R

Избор на клиент