.

.

Силиконски Навлажнувачки Гел Нога & Рака, Нога Нега на Кожата 2 парчиња Чорапи Болка

Силиконски Навлажнувачки Гел Нога & Рака, Нога Нега на Кожата 2 парчиња Чорапи Болка

DEN 210.96
Залиха

Попуштат Чорапи Пета ЧУВАЈТЕ ГО на ВЛАЖНА♥-меки силиконски е безбеден, удобен за носење и можат да се спречи сува кожа.Издржливи се отвори потскокнуваше пета чорапи и струење вентилација мрежа да ги направи удобно избор за спа чорапи.Попуштат Чорапи Навлажнувачки ЗАШТИТЕН ЕФЕКТ♥-внатрешниот гел moisturizes и го намалува calluses и воспаление на пета, со што се заштитува кожата од пилинг и пукаат.Пета Чорапи Навлажнувачки НАМАЛИ ТРИЕЊЕТО♥-Навлажнувачки гел чорапи може да се спречи судир меѓу пета и чорапи, чевли или спортски чевли, да се намали притисокот на нозете, и да им помогне ефективно да ја ублажуваат болката.Гел Пета Чорапи ДНЕВНА НЕГА♥-Footcare третман чорапи се многу погодни за лица кои се грижат за петицата секој ден за да се спречи навлажнувачки на пета, луѓе со испукани потпетици, и луѓе на кои им е потребна длабока грижа.Нога Нега Гел ДОСТАПНИ во текот на целиот ДЕН♥-Идеален за високи потпетици и обичните чевли.Се носат на креветот додека спие, се будам со влажна високи потпетици и нозете.Додадено гел пета заштита за да се спречи пукнатини или длабоки пукнатини во петицата.Карактеристики : Материјал : Silicone Color : Како Слика Show Size : Еден Size Optional Обрасци : Воздух Дупки Млеко Бела, Воздушни Дупки Месо, Бела, Flesh Package Тежина : Околу. 70-72g Item Тип : Нога Нега Socks Function : Ублажување На Пета Пукнатини, Moisturizes и го Намалува Calluses, Заштита На Heels Package Вклучуваат : 1 Пар на Гел Пета Чорапи.

R

Избор на клиент